Dámské sukně - Velikost - 42

V naší kolekci naleznete pouze sukně ze 100% lnu. Oblíbenou variantou pohodlí jsou lněné maxi sukně s gumou v pase, pro elegantnější nebo formálnější styl můžete vybrat sukně kratší se zipem v bočním švu, které jsou kosmo střižené a dokonale tak padnou každé postavě.

Lněné suknš jsou nejlepší volbou do horkých letních dnů díky prodyšnosti, chladivému omaku a vysoké savosti lněného materiálu. Len je také přirozeně hypoalergenní, což z něj dělá ideální materiál pro alergiky nebo osoby s jakkoliv citlivou kůží.

Přirozenný rustikální šarm lnu je umocněn finální mekčící úpravou, která zajišťuje že se materiál méně mačká a i po delším nošení lněné sukně stále zachovávají ušlechtilý vzhled.

Lněné vlákno je biologicky rozložitelné a pěstování lnu je mnohem šetrnější k životnímu prostředí než pěstování jiných textilních vláken. Lněné vlákno je také vysoce odolné, což znamená, že vaše šaty vydrží mnoho let a budou stále vypadat skvěle. Kombinace naší české výrobykvalitních evropských lněných tkanin a dlouhé životnosti lnu tvoří z našich lněných oděvů vysoce udržitelné výrobky.

Více o důvodech, proč si pořídit lněné oděvy se dozvíte ZDE.