Dámské lněné oděvy - Velikost - 46

Lněná kolekce depeche h - Oblečení s dotekem přírody: Česká výroba a udržitelnost

Objevte jedinečnost lněných oděvů vyrobených českými švadleny z evropských tkanin. Každý kousek je nadčasový a navíc šetrný k planetě. Objevte kouzlo komfortu nošení lnu, kde se krása a pohodlí spojuje s udržitelností.

Proč si pořídit lněné oděvy? 🌾 (celý článek naleznete ZDE)

  • Přírodní pohoda - Len v létě chladí a v zimě hřeje, což spolu s vysokou schopností sorpce vlhkosti zabezpečuje jedinečný komfort nošení a to hlavně v létě. 
  • Stylový vzhled -  Lněné šaty mají jedinečný rustikální šarm, který dodá vašemu vzhledu přirozenou eleganci. 
  • Pohlazení pro kůži - Len je přirozeně hypoalergenní, což z něj činí ideální volbu pro alergiky. Vědecky podloženým faktem je, že bakterie na lněných tkaninách méně ulpívají a ani se nerozmnožují tak rychle jako u jiných, to stejné platí i pro plísně.
  • Ekologický materiál - Lněné vlákno je biologicky rozložitelné a pěstování lnu je mnohem šetrnější k životnímu prostředí než pěstování jiných textilních vláken, což z něj činí ekologicky odpovědnou volbu. 
  • Udržitelný výrobek - Lněné vlákno je vysoce odolné, což znamená, že vaše šaty vydrží mnoho let a budou stále vypadat skvěle. Kombinace naší české výroby, kvalitních evropských lněných tkanin a dlouhé životnosti lnu tvoří z našich lněných oděvů vysoce udržitelné výrobky.