Dámské košile - Velikost - 36

Pokud preferujete klasický střih košil nebo Vaše zaměstnání vyžaduje formálnější oděv, můžete si dopřát pohodlí v našich košilích ze 100% lnu. Vybrat můžete jak z klasických střihů, tak z volnějších nebo oversized modelů. 

Lněné košile jsou nejlepší volbou do horkých letních dnů díky chladivému omaku a vysoké savosti lněného materiálu. Len je také přirozeně hypoalergenní, což z něj dělá ideální materiál pro alergiky nebo osoby s jakkoliv citlivou kůží.

Přirozenný rustikální šarm lnu je umocněn finální mekčící úpravou, která zajišťuje že se materiál méně mačká a i po delším nošení lněné košile stále zachovávají ušlechtilý vzhled.

Lněné vlákno je biologicky rozložitelné a pěstování lnu je mnohem šetrnější k životnímu prostředí než pěstování jiných textilních vláken. Lněné vlákno je také vysoce odolné, což znamená, že vaše šaty vydrží mnoho let a budou stále vypadat skvěle. Kombinace naší české výroby, kvalitních evropských lněných tkanin a dlouhé životnosti lnu tvoří z našich lněných oděvů vysoce udržitelné výrobky.

Více o důvodech, proč si pořídit lněné oděvy se dozvíte ZDE.