Dámské halenky a trička - Velikost - 42

V nabídce halenek najdete především halenky ze 100% lnu. Vybrat můžete z univerzálních lněných topů bez rukávu, které se dají lehce kombinovat s jakýkoliv kouskem v šatníku nebo lněné halenky volnějšího střihu s balónovými rukávy nebo se stahování. Lněné oblečení získává stále větší popularitu díky svým unikátním vlastnostem a přírodnímu původu.

Lněné halenky jsou nejlepší volbou do horkých letních dnů díky volným střihům, chladivému omaku a vysoké savosti lněného materiálu. Len je také přirozeně hypoalergenní, což z něj dělá ideální materiál pro alergiky nebo osoby s jakkoliv citlivou kůží.

Přirozenný rustikální šarm lnu je umocněn finální mekčící úpravou, která zajišťuje že se materiál méně mačká a i po delším nošení lněné halenky stále zachovávají ušlechtilý vzhled.

Lněné vlákno je biologicky rozložitelné a pěstování lnu je mnohem šetrnější k životnímu prostředí než pěstování jiných textilních vláken. Lněné vlákno je také vysoce odolné, což znamená, že vaše šaty vydrží mnoho let a budou stále vypadat skvěle. Kombinace naší české výroby, kvalitních evropských lněných tkanin a dlouhé životnosti lnu tvoří z našich lněných oděvů vysoce udržitelné výrobky.

Více o důvodech, proč si pořídit lněné oděvy se dozvíte ZDE.